Powrót do domu

Tłumaczenie: Maria Marczuk
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 21)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Gjenforening
romans, saga norweska
Amanda

Przeczucie podpowiada Amalie, że Ole jednak żyje. W jej głowie kłębi się wiele pytań. Mikkel, nieznany i szalony brat Olego i Sigmunda, jest już w drodze do Tangen. Zamierza, wcielając się w w postać Olego, zdobyć zarówno gospodarstwo, jak i serce Amalie. Czy uda mu się odegrać rolę Olego? Amalie zamarła, nie mogła się ruszyć. Miała wrażenie, że ktoś ją obserwuje! Poczuła mrowienie na...

Amalie zamarła, nie mogła się ruszyć. Miała wrażenie, że ktoś ją obserwuje! Poczuła mrowienie na karku. To uczucie było tak silne, że musiała się odwrócić. Dostrzegła stojącego pod dębem mężczyznę z fajką w ustach. Zmrużyła oczy, zrobiło jej się słabo, bo zrozumiała, kim jest ów mężczyzna. Nie mogła się mylić. To Ole. Tym razem to naprawdę Ole!

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie