Miasteczko Bezprawia

Tłumaczenie: Jan Kabat
Wydawnictwo: Damidos
Potshot

Spenser otrzymuje zlecenie od klientki, której zamordowano męża. W poszukiwaniu sprawcy udaje się do małego miasteczka Potshot. Rządzi tam niejaki Kaznodzieja przewodzący bandzie zbirów. Śledztwo posuwa się wolno, Spenser zaś, mając do czynienia z przeważającymi siłami wroga, organizuje grupę bojową złożoną z dawnych przyjaciół. Wraca na ich czele do Potshot, by stanąć do ostatecznej konfrontacji z gangiem Kaznodziei i rozwikłać zagadkę zabójstwa ? tajemnicę kryjącą się za fasadą sennego miasteczka.

źródło opisu: Wydawnictwo Damidos, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kocurro | 2017-06-18
Na półkach: Pozbylem sie, Przeczytane
Przeczytana: 18 czerwca 2017

Nie lubię się powtarzać,ale w tym przypadku będę.Ocena lektury będzie zbliżona do tej,którą wystawiłem innej produkcji pana Parkera - zatytułowanej "Mroczna intryga".
Mamy wiec do czynienia z kolejnym lekkim, łatwym, przyjemnym i nie wymagającym myślenia czytadełkiem do pociągu/autobusu/tramwaju/samolotu* - niepotrzebne skreślić.
Czyli,w zasadzie nie mam się do czego przyczepić.
Zastanawiałem się nad piata "gwiazdką" w ocenie, ale chyba bym "przegiął".
Chandler to to nie jest.

Ela123123 | 2016-11-21

Bardzo fajna książka :D