Projektowanie funkcjonalnych serwisów internetowych

Wydawnictwo: Helion
Designing Web Usability
8371979282
poradniki

Zapoznanie się z tą książką może okazać się najkorzystniejszym finansowo działaniem, jakie kiedykolwiek podjęliśmy, by zapewnić naszej witrynie oglądalność przez miesiące, a może nawet całe lata. Nie jest ważne to, w jaki sposób jesteśmy związani z Siecią -- obojętne czy jesteśmy projektantami, przedsiębiorcami, twórcami stron internetowych, analitykami, inwestorami czy po prostu, tak jak wszyscy, zainteresowanymi użytkownikami -- książka ta pozwoli nam lepiej wykonywać naszą pracę.

W książce "Projektowanie funkcjonalnych serwisów internetowych" Jakob Nielsen potwierdza nasze przemyślenia, jakie pojawiły się po przeczytaniu "Usability Engineering". Jego książki są niezbędne w pracy każdego architekta czy projektanta stron internetowych. W książce Nielsen zawarł ogólny opis praktycznych problemów, jakie widzimy w projektach stron internetowych. Opisuje nie tylko to, co jest złe -- mówi także, co i w jaki sposób naprawić. Pokazuje przykłady i wyjaśnia wady i zalety witryn oglądanych przez miliony internautów, opisując wszystko czystą prozą.

źródło opisu: https://helion.pl/

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/326x466/pfunki.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!