Jak pies z kotem czyli album rodzinny

Wydawnictwo: Franciszek Klimek
poezja, wiersze, koty
poezja

Wiersze Franka - „Jak pies z kotem” Po co nam poezja? To jedyny sposób, aby uczucia ująć w słowa. To dlatego zakochani choć na chwilę stają się poetami. Potem zapominamy o uczuciach i poezji. Wielka szkoda, bo świat jest piękny tylko wtedy gdy czujemy - miłość, zachwyt, a nawet żal i tęsknotę. Wiersze Franciszka Klimka są mi szczególnie bliskie z dwóch powodów. Traktują o tych dla...

Wiersze Franka - „Jak pies z kotem”

Wiersze Franciszka Klimka są mi szczególnie bliskie z dwóch powodów. Traktują o tych dla których żyję: o zwierzętach, a ich autor należy do najrzadszego dziś gatunku pięknych ludzi, Prawdziwych Poetów. Dla mnie, laika- konowała wiersz jest dobry gdy nad nim zapłaczę, lub wybuchnę śmiechem. Tu śmieję się i czasem uronię łzę. Czuję, czego i Wam życzę.

Dziękuję Franku.
Dorota Sumińska

źródło opisu: http://klimek.art.pl/

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Octopus | 2016-10-05
Przeczytana: 05 października 2016

ciepłe, wzruszające, prawdziwe, czasem z odrobiną goryczy - taka jest poezja Franciszka Klimka :-)

choć bardziej wolę wiersze tego autora poświęcone tylko kotom, widać iż są przez Niego darzone szacunkiem i miłością :-)

polecam czytanie z przytulonym do Was zwierzakiem

Michael Shootbook | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2013