Amayakane Toge

yaoi
komiksy
japoński
Emi

Yagisawa Kei notorycznie nie ma szczęścia w miłości, o czym świadczą jego niedawne doświadczenia z jednym z autorów, Itou Haruyą. Kiedy wydawnictwo przydziela go do pracy z Subaru, przystojnym, młodym pisarzem, Yagisawa znów wpada w znany sobie schemat łączenia pracy z życiem prywatnym. Nie zdaje on sobie jednak sprawy, że spotkał Subaru już wcześniej i że jego ponowne pojawienie się otworzy rany, o których Yagisawa chciałby zapomnieć.

Julia | 2017-09-16
Na półkach: Komiks\manga, Przeczytane