Marysia ma ospę

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Misia Marysia
Wydawnictwo: Debit
TalaZ

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej dziewczynki, razem z nią śmiejemy się, płaczemy i świetnie bawimy. Misia Marysia plażuje nad morzem, bawi się na wsi i w ogrodzie, zaprasza na noc przyjaciółkę, zmaga się z ospą wietrzną i z tajemniczym złodziejaszkiem, który podkrada jej deser… Ta ciepła, wesoła, wspaniale ilustrowana seria ma wielu oddanych fanów – warto do nich dołączyć!

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,839,marysia_ma_osp%C4%98.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,839,marysia_ma_osp%C4%98.html

TalaZ | 2013-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Pierwszy raz z książeczkami o sympatycznej i rezolutnej misi Marysi, spotkałyśmy się z córeczką kiedy otworzyłyśmy przesyłkę od wydawnictwa Debit. Seria została napisana przez Nadie Berkane, a ilustracje do tych historyjek wykonała Alexis Nesme.
Wracając jednak na właściwe tory przemyśleń… Moja córa jako wielka wielbicielka każdego futrzaka, od razu zaczęła z ogromnym zaangażowaniem przeglądać wszystkie nadesłane książeczki wchodzące w skład tej serii. No i chyba nie zdziwi nikogo fakt, iż na największą uwagę zasługiwała okładka z misią na różowiutkim tle, a na dodatek… nasza mała bohaterka była cała w kropki. Od razu więc zaczęły się pytania „dlaczego?”; „co to?” i „ja też mogę”, jak to u każdego małego i ciekawskiego trzylatka. Nie pozostało nam nic innego jak wygodnie usiąść w fotelu, przygarnąć ukochane przytulaki i rozpocząć lekturę.
Misia Marysia ma ospę wietrzną! Z początku kręci trochę noskiem i dąsa się bo jej nieodłączny towarzysz zabawy – chomik Gryzek; uciekł ponieważ...

Villiana | 2018-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2018