Krawiec, kaznodzieja, przemytnik. Niezwykła historia Cezarego Kiewry

Okładka książki Krawiec, kaznodzieja, przemytnik. Niezwykła historia Cezarego Kiewry Andrzej Mytych
Andrzej Mytych Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion religia
religia
Instytut Wydawniczy Compassion
2013-01-01
2013-01-01
KRAWIEC KAZNODZIEJA PRZEMYTNIK (Andrzej Mytych) Biografie wspomnienia COMPASSION

Piękne świadectwo wiary w trudnych czasach, niestety, nadaje się wyłącznie jako tekst źródłowy, bo nie odnajdziemy tu wiele walorów literackich. Rozumiem, że pewne historie bronią się same i nie potrzebują zbyt wielu ozdobników, jednak reporterska szczegółowość, epatowanie historycznymi oczywistościami i wyraźna stronniczość autora nie uprzyjemniają odbioru książki. Czyta się szybko, ze względu na dużą czcionkę i interlinię.

Miałam okazję słuchać syna pana Cezarego na żywo i szczerze żałuję, że książka nie została stworzona przez człowieka z taką charyzmą i poczuciem humoru. Może trafiłaby wówczas do szerszego grona odbiorców.

Niezwykłe świadectwo wiary. Czyta się lekko i przyjemnie.

Niezwykłe świadectwo wiary. Czyta się lekko i przyjemnie.

• 2016

Dodaj cytat z książki Krawiec, kaznodzieja, przemytnik. Niezwykła historia Cezarego Kiewry