Deep Flower

Wydawnictwo: Tokuma Shoten
ディープ・フラワー
9784199601521
manga, yaoi, dramat, szkolne życie
komiksy
japoński
Emi

Poznajcie Keiego, ucznia liceum, który jest całkowicie oczarowany swoim kolegą z klasy, a jednocześnie popularnym modelem o imieniu Kaiya. Ten z początku nie zwraca na niego uwagi, a kiedy przypadek sprawia, że odkrywa co Kei do niego czuje - wykorzystuje go. Z czasem Kaiya staje się coraz bardziej zazdrosny i agresywny względem swojego kochanka, którego za wszelką cenę stara się zatrzymać przy sobie. Nie mogąc znieść tego dłużej, Kei postanawia opuścić ukochanego na zawsze. Czy aby na pewno?

źródło opisu: www.manga-skan.pl

książek: 1909