Romański krzyż

Cykl: Ewa wzywa 07... (tom 84) | Seria: Powieść co Miesiąc
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
powieść milicyjna, PRL
monotema

Kolejna powieść milicyjna z serii "Ewa Wzywa 07". Rejsowy samolot Lotu z Wrocławia do Warszawy zostaje uprowadzony przez terrorystów, którzy pragną dostać się do Wiednia. Dzięki przytomności umysłu pilotów lądują w Berlinie Wschodnim, gdzie zostają ujęci przez enerdowskich funkcjonariuszy. Jak wynika z pierwszych przesłuchań porywacze to raczej amatorzy, ale na szczęście nikt z zakładników...

Kolejna powieść milicyjna z serii "Ewa Wzywa 07".

Rejsowy samolot Lotu z Wrocławia do Warszawy zostaje uprowadzony przez terrorystów, którzy pragną dostać się do Wiednia. Dzięki przytomności umysłu pilotów lądują w Berlinie Wschodnim, gdzie zostają ujęci przez enerdowskich funkcjonariuszy. Jak wynika z pierwszych przesłuchań porywacze to raczej amatorzy, ale na szczęście nikt z zakładników nie doznaje żadnej szkody.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Wydawnictwo Iskry