zapalenie wątroby a zakażenie HIV

Wydawnictwo: Urban & Partner
poradniki

Autorzy szczegółowo omówili etiologię, epidemiologię, immunopatogenezę, przebieg kliniczny i współcześnie obowiązujące standardy leczenia zakażeń HCV i HBV, badane w ostatnich latach eksperymentalne metody leczenia zakażenia HCV, a także problemy wynikające z niezmiernie trudnych terapeutycznie koinfekcji HCV/HIV i HBV/HIV. Książka jest nowoczesna pomimo szybkich postępów wiedzy i zmian standardów terapii. Napisana przejrzyście z wyraźnym zacięciem klini-cystycznym. Zapewne zainteresuje specjalistów infekcjologów, hepatologów, gastroenterologów oraz lekarzy ogólnie praktykujących.