Cień rzeczy duchowych i o nich rozmowy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM
religia
jagarkar

Na kartach tej niezwykłej książki czytelnik znajdzie to, co jest istotą teologii i literatury: miłość i cierpienie, zachwyt i zmaganie o nadzieję, tęsknotę za Bogiem i ludźmi, pochwałę życia. Te rozmowy i teksty dotyczą rzeczy duchowych, bo one są najbardziej zajmujące. Autor poprzez swoje głębokie przemyślenia próbuje rozmawiać z Bogiem, z sobą, z ludźmi, z każdym, kto zechce po tę książkę sięgnąć.

źródło opisu: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej, 2005

źródło okładki: http://wydawnictwo.archidiecezja.wroc.pl/