Rozmówki. Hiszpański

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rozmówki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
NeverSayNever

Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: * dla kogoś, kto zgubił okulary, * dla niepełnosprawnych, * dla wegan i wegetarian, * dla ofiary kradzieży i wypadku samochodowego, * dla hobbysty, który zbiera monety, * dla narciarza,...

* dla kogoś, kto zgubił okulary,
* dla niepełnosprawnych,
* dla wegan i wegetarian,
* dla ofiary kradzieży i wypadku samochodowego,
* dla hobbysty, który zbiera monety,
* dla narciarza, płetwonurka i kibica,
* dla podrywacza,
* dla poszukiwacza przygód,
* i dla wielu innych podróżników, turystów i n ciekawskich, którzy wyruszają w świat.

źródło opisu: G+J Gruner + Jahr Polska, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dzięki temu słownikowi nauczyłam się podstaw hiszpańskiego. Korzystam z niego w każdej wolnej chwili, gdy chcę odświeżyć słówka lub zwroty. Poza tym są tu wszystkie niezbędne zwroty potrzebne nam w podróży. Polecam ;)

Greenlion | 2013-12-30

Książka zawiera pojedyńcze słowa jak i przykłady ich użycia. Brakuje mi rodzajników przy rzeczownikach(,które w języku hiszpańskim odgrywają dużą rolę!)

maj_nataliaaa | 2017-01-22
Arleta | 2016-06-28