Rozmówki. Hiszpański

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rozmówki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
NeverSayNever

Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: * dla kogoś, kto zgubił okulary, * dla niepełnosprawnych, * dla wegan i wegetarian, * dla ofiary kradzieży i wypadku samochodowego, * dla hobbysty, który zbiera monety, * dla narciarza,...

* dla kogoś, kto zgubił okulary,
* dla niepełnosprawnych,
* dla wegan i wegetarian,
* dla ofiary kradzieży i wypadku samochodowego,
* dla hobbysty, który zbiera monety,
* dla narciarza, płetwonurka i kibica,
* dla podrywacza,
* dla poszukiwacza przygód,
* i dla wielu innych podróżników, turystów i n ciekawskich, którzy wyruszają w świat.

źródło opisu: G+J Gruner + Jahr Polska, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

CzytamNaOkrągło | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Dzięki temu słownikowi nauczyłam się podstaw hiszpańskiego. Korzystam z niego w każdej wolnej chwili, gdy chcę odświeżyć słówka lub zwroty. Poza tym są tu wszystkie niezbędne zwroty potrzebne nam w podróży. Polecam ;)