Świat kobiet

Harlequin, HarperCollins
2013-07-12
2013-07-12
romans literatura dla kobiet

Nudna i przewidywalna do bólu książka. Kobiety w roli głównej, niby takie niezależne, ale bez mężczyzn i seksu aż piszczą z tęsknoty. Silna kobieta radzi sobie nawet bez mężczyzny, a ta książka udowadnia, że bez silnego męskiego ramienia ani rusz do przodu.

Fajna powieść o losach czterech pięknych kobiet i ich bliskich.
Zakończenie jak najbardziej na tak.
Zawiera wątki erotyczne.
Jak dla mnie wspaniała, ponieważ uwielbiam książki Penny Jordan.

Fajna powieść o losach czterech pięknych kobiet i ich bliskich.
Zakończenie jak najbardziej na tak.
Zawiera wątki erotyczne.
Jak dla mnie wspaniała, ponieważ uwielbiam książki Penny Jordan.

Ciężko mi się czytało ta pozycję...nie jestem nią zachwycona ...zwykłe kłopoty życia codziennego, czasami zbyt męczące;(

Bardzo lekka, szybko się czyta pomimo ilości stron. W sam raz na letnie wieczory.

Dobra powieść dla kobiet :)

Dobra powieść dla kobiet :)

Powieść o wartkiej akcji, którą czyta się szybko i z przyjemnością oraz zainteresowaniem. Niestety, jej wadą jest przewidywalność - niektóre wątki można przepowiedzieć od początku do końca.
O dziwo, nie popsuło mi to lektury. Może dlatego, że fabuła trochę przypominała mi książki L. Lokko, które bardzo lubię i zawsze czytam jednym tchem.

P. Jordan opisała życiowe perypetie kilku kobiet, które wysuwają się na plan pierwszy. Mężczyźni, oczywiście, też są, bo bez nich nie byłoby tu wielu problemów.
Odniosłam wrażenie, że to jednak kobiety są w tej powieści silniejsze, bardziej odpowiedzialne i życiowe. Cóż, ze złośliwym uśmieszkiem przyznam, że nawet mi się to spodobało:).

Całość napisana jest lekko, przeważają dialogi, nieco słabo wypadają opisy przeżyć wewnętrznych i scen miłośnych, jednak uważam tę lekturę za udaną. Dobrze mi się przy niej odpoczywało i tego życzę wszystkim czytelnikom "Świata kobiet".

P. Jordan opisała życiowe...

Nudna, przewidywalna od początkowych rozdziałów.

Nudna, przewidywalna od początkowych rozdziałów.

• Penny Jordan
  • Moi mali książęta :)