Świąteczny zamek.

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczne królestwo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Christmas Castle
Bożena

W Magicznym Królestwie nadeszła pora świąt! Wszyscy mieszkańcy cudownej krainy spieszą do Świątecznego Zamku, gdzie odbędzie się piżamowa noc. Swoją wizytę zapowiedział nawet sam Święty Mikołaj! Ela, Jaśmina i Zuza są przeszczęśliwe, że spędzą te magiczne dni razem ze swoimi czarodziejskimi przyjaciółmi. Jednak okrutna królowa Jej Złośliwość nie próżnuje i wraz z burzowymi chochlikami planuje...

Swoją wizytę zapowiedział nawet sam Święty Mikołaj! Ela, Jaśmina i Zuza są przeszczęśliwe, że spędzą te magiczne dni razem ze swoimi czarodziejskimi przyjaciółmi. Jednak okrutna królowa Jej Złośliwość nie próżnuje i wraz z burzowymi chochlikami planuje popsuć ten radosny nastrój. Czy trzy dziewczynki zdołają złamać groźne zaklęcie i ocalić święta?

"Magiczne Królestwo" to seria książeczek, w której wszystkie dziewczynki na pewno znajdą to, co najbardziej lubią: niezwykłą przyjaźń, olśniewające czary, fascynujące tajemnice i magiczne przygody. Młode czytelniczki zostaną porwane w baśniowy świat, w którym trzy odważne i pomysłowe przyjaciółki próbują ocalić zaczarowaną krainę przed katastrofą.

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl

Smerfnawisnia | 2015-11-06
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

Wspaniała na wieczorne ,,Poczytaj mi mamo.."

jaspis | 2017-11-11
Kinga Dzięgiel | 2017-06-30