Bunia. Króliczek, który uciekł z domu.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na pomoc zwierzętom.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Bożena

Kolejny tom serii o losach zwierząt ze schroniska Cichy Kąt. Przyjazne i wzruszające opowieści o niesieniu przez dzieci pomocy zwierzętom.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl

Kiti | 2014-12-21

Tina Nolan to autorka jak na razie jedenastotomowej serii o zwierzętach, która została także przetłumaczona na język polski. Na pewno przypadnie do gustu miłośnikom zwierząt.

Pewien ojciec z córką Gabrysią wyjeżdżali za granicę i niestety nie mogli zabrać ze sobą swojego królika. Przynieśli więc Bunię do schroniska ,,Cichy kąt", gdzie miano jej znaleźć nową rodzinę. Jednak Ewa Marecka, córka właścicieli, postanowiła, że odnajdzie pierwszą rodzinę,w której mieszkała Bunia. czasu jednak było coraz mniej, bo kolega jej brata Karola chciał przygarnąć królika.

Już na samym początku książeczki autorka poruszyła problem brania zwierząt i oddawania ich do schroniska, gdyż nie spełniły one naszych oczekiwań. Uważam, że jest to bardzo nie w porządku, gdyż nasi podopieczni na pewno poczują się wtedy odtrąceni. Pojawiła się także kwestia nielegalnych hodowli i sprzedawania psów, jako rasowych, choć w rzeczywistości nimi nie są. Nie rozumiem takich nieuczciwym ludzi, dlatego warto uważać na...

beata66 | 2013-08-17
Przeczytana: 24 czerwca 2012

lubię zwierzęta więc ta książka mi się podoba

fiNka | 2017-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017