Boży wariaci

6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia, wiara, powołanie, Jezus
religia
Bożena

Nota wydawcy Drogi Czytelniku! Czy gdybyś podpisał kontrakt opiewający na 20 tysięcy euro, zerwałbyś go tylko po to, by móc zostać trochę dłużej w Medjugorie, gdzie modliłbyś się, karmił kury, obierał ziemniaki i szorował codziennie 12 łazienek? Czy będąc zabójczo przystojnym modelem, twarzą marki Calvin Klein i Versace, a do tego ulubieńcem Jennifer Lopez, odrzuciłbyś rolę w kasowych...

Nota wydawcy

Drogi Czytelniku!
Czy będąc zabójczo przystojnym modelem, twarzą marki Calvin Klein i Versace, a do tego ulubieńcem Jennifer Lopez, odrzuciłbyś rolę w kasowych hollywoodzkich produkcjach filmowych tylko dlatego, że pojawiały się w nich zdrady, strzelaniny i swobodny seks?
Bohaterowie tej książki właśnie takie rzeczy zrobili… i wcale nie dlatego, że zwariowali, choć tak to na pierwszy rzut oka może wyglądać. Po prostu znaleźli Miłość Swojego Życia i dla Niej rzucili wszystko.

źródło opisu: http://rafael.pl/ksiazki/bozy-wariaci-11-8250

źródło okładki: http://rafael.pl/ksiazki/bozy-wariaci-11-8250

Dominika | 2014-07-22

Jak dla mnie to bardzo fajna książka :)

tymbark__ | 2013-10-19
Przeczytana: 22 września 2013