Od lekarza do grabarza

Wydawnictwo: Pozkal
poradniki

Jerzy Maslanky po nieoczekiwanej śmierci ojca postanowił zawiesić zawodową działalność i zajął się poznaniem prawdziwych przyczyn jego choroby. To prywatne śledztwo zajęło mu 5 lat, a jego rezultatem jest książka Od lekarza do grabarza . Autor popularyzuje medycynę ekologiczną. Stara się odpowiedzieć na pytanie: co robić, kiedy pojawi się choroba.

frambuesa | 2015-03-26
Przeczytana: 18 lutego 2015

Pierwsza książka, która wywarła na mnie tak ogromne wrażenie tzn. szok. Szok jeśli chodzi o "leczenie" ludzi, o proponowane im szkodliwe terapie (często jako jedyne możliwe), o znaczeniu/mocy "zwykłych" witamin mających zbawienny wpływ na życie człowieka. To książka, która otworzyła mi oczy na proponowane "leczenie", na inne drogi, a przede wszystkim wskazała jakie badania należy wykonać kiedy ktoś ma problemy z chorobami układu krążenia/rakiem. Akurat mam w swojej rodzinie takie przypadki i jestem w trakcie edukacji i zachęcania tych osób na zrobienie określonych badań. Dzięki tej książce zagłębiłam się w temat i wiem, że ma to sens. Dobrze, że na nią trafiłam. Polecam!

Katebook | 2014-10-26

Książka dobra. Co najbardziej szokuje...
Najbardziej szokujące jest to, że lekarze nie leczą przyczyn raka tylko
likwidują jego objawy...Na logikę rzecz biorąc to absurd. I co z tego, że likwiduje się ogniska chorych komórek kiedy ich przyczyna pozostaje nieznana...Dla mnie to jakiś rodzaj nowoczesnej magii.
Piecioletnie przetrwanie traktuje się jako wylecznie, a to po prostu czas, w którym organizm wyprodukuje nowe ognisko ztrutych komórek.
Autor porusza także istotną kwestię - naswietlanie guza i jego obkurczanie nie ma większego związku z wyzdrowieniem. Guz maleje i tyle.Koniec pieśni...

To dziwne dlaczego więc Izrael zabronił opryskiwania swoich pól chemicznym świnstwem i od tamtej pory ilosć zachorowań na raka piersi drastycznie spadła.
Oczywiscie, że wszyscy wiedzą co jest przyczyną raka...
No, ale czego chcecie. Jak nie będzie chemii to nie będzie zysków ze sprzedaży.
Jesteśmy na etapie traktowania raka jako niezbędnego elemntu rzeczywistości ekonomicznej. Jakby to...

Grażyna | 2014-05-10
Przeczytana: 10 maja 2014

Polecam!!! O koncernach farmaceytycznych, lekach i "leczeniu". Wydaje mi się, że autor ma wiele racji ww. tematy szczególnie, że powołuje się na autorytety i ich badania, o których nikt nie mówi głośno.

zmichal | 2014-10-06

Wspaniały zbiór informacji na temat medycyny, zdrowia i ogromu fałszu jakim kieruje się niestety dzisiejsza medycyna, nastawiona głównie na sprzedaż chemicznych leków.

vichta | 2016-05-26
Przeczytana: 20 maja 2015

Sądziłam, że naprotechnologia, to kalendarzyk małżeński i błogosławieństwo proboszcza... Do momentu przeczytania tej książki.
W trakcie lektury powoli otwierały mi się oczy na to, jak żyjemy, czym się trujemy, czego nam brakuje i jak nasze ciało się za to mści. Rak, cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy, udary i zawały, bezpłodność, alergie, astma, łuszczyca, Alzheimer, Parkinson... Mamy to na własne życzenie, choć rzadko zdajemy sobie z tego sprawę.
A wystarczy przywrócić równowagę w organizmie i wiele problemów odchodzi w zapomnienie.

| 2016-01-13

Super