Sexy Effect 96

yaoi
komiksy
japoński
Emi

Kirino - funkcjonariusz policji, przez kolegów z pracy zwany pieszczotliwie "Gorylem", żywi gwałtowne lecz skryte uczucie do prokuratora Sudy. Kiedy więc Suda staje się ofiarą napaści, Kirino dostaje szansę na dowiedzenie swych uczuć. Jednak nie jest to takie proste: śledztwo stoi w martwym punkcie, sprawca nadal jest na wolności, a w dodatku prokurator nabawił się traumy, przez którą nie może znieść męskiego dotyku. Czy Kirino uda się schwytać przestępcę? Czy uda mu się zdobyć serce Sudy i urzeczywistnić choć jeden z tych snów, w których główną rolę odgrywa nagi i chętny prokurator? I czy to na pewno wszystkie przeszkody jakie będzie musiał pokonać na drodze do wspólnego szczęścia?

książek: 1909
Julia | 2017-09-16