Pamiętnik z Chateau de Fleurs

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
mflour

Rok 1732. po upadku Imperium Auriańskiego. Syn Naczelnego Zbrojmistsza Gael, Sigismund de Castre, zostaje wysłany z misją dostarczenia nowych muszkietów do Chateau de Fleurs. Nie dość, że w czasie podróży zostaje wyzwany na pojedynek, a śnieżyca odcina ponury zamek od świata zewnętrznego, do twierdzy przybywa pani Lilith de Real, kobieta tyleż tajemnicza co groźna. Jaki sekret skrywa ta piękność i dlaczego staremu bibliotekarzowi kojarzy się ona z pewną sektą? Co oznaczają tajemnicze sny dręczące Sigismunda? Jaki los spotka przekorną pannę Sophie? Kim jest pan L? I przede wszystkim: Kim jest Jules Martin?

źródło opisu: www.rw2010.pl

źródło okładki: www.rw2010.pl