Wieczór gorzkiej mgły

Wydawnictwo: bookrage.org
kryminał, bookrage
Pablos

„Wieczór gorzkiej mgły” to czarny kryminał dziejący się w atemporalnej, alternatywnej Polsce utkanej z naszych marzeń i koszmarów. Piękne kobiety, zawiedziona miłość, wojna, seks, polityczne intrygi — to wszystko splata się w niepokojącą, oniryczną mieszankę, której ważną częścią jest odkrywanie reguł świata w którym dzieje się akcja, i oczekiwanie na to czym jeszcze nas ten świat zaskoczy.

źródło opisu: http://bookrage.org/

źródło okładki: bookrage.org

Tomek | 2014-05-06
Przeczytana: 06 maja 2014

Nie dałem rady przeczytać do końca, nie mój klimat

Krzysztof Sawicki | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2013

Ciekawa fabuła, bardzo fajny pomysł. Ale w książce jest dużo niedopowiedzeń. Brakowało mi wprowadzenia w tamtejszy świat. Wszystko trzeba było samemu sobie "obmyślać". Niektóre opisy są przez to niezrozumiałe, bo czytelnik nie ma podstawowej wiedzy o świecie :-)
Ale czyta się ciekawie i dość szybko. Trochę sensacja, trochę science-fiction, trochę kryminał. Warto przeczytać :-)

P.S. A Panu Autorowi chciałbym wyjaśnić, że adres trikodera, który został podany to tzw. adres typu link-local IPv6. Można na jego podstawie nawiązać komunikację, ale nie jest wygodny. Poza tym można z niego wyciągnąć informację, że karta sieciowa z tym adresem była wyprodukowana przez Asusa (zapewne zintegrowana sieciówka w płycie głównej) :-)