Numerologia chaldejska

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Wydawnictwo: Illuminatio
Chaldean Numerology For Beginners
joly_fh

Poznaj swoją Drogę Życia, przeznaczenie, wyzwania, mocne strony, talenty i życiowy cel dzięki imponującemu systemowi dywinacji, jakim jest numerologia chaldejska. To niezwykle precyzyjna metoda o wyjątkowo duchowym charakterze, opierająca się na znaczeniu liter w analizie imienia i nazwiska, którego aktualnie używasz. Dociera do energii poszczególnych liter i ich znaczenia, przez co...

To niezwykle precyzyjna metoda o wyjątkowo duchowym charakterze, opierająca się na znaczeniu liter w analizie imienia i nazwiska, którego aktualnie używasz. Dociera do energii poszczególnych liter i ich znaczenia, przez co przekazuje przesłanie duchowe i ścieżki życiowe.

Choć numerologia chaldejska nie należy do najprostszych systemów numerologicznych to bardzo przystępne wyjaśnienie autorki sprawia, że jest zrozumiałą, praktyczną i bardzo łatwą w stosowaniu dziedziną.

W książce oprócz oryginalnego znaczenia liczb i liter znajdują się także szczegółowe interpretacje portretów numerologicznych znanych osób m.in. Drew Barrymore – co ułatwia zrozumienie i skorzystanie z tej skarbnicy starożytnej wiedzy.

Odsłoń tajemnice numerologii chaldejskiej, a stanie się ona wyjątkowym i bezcennym narzędziem, które będzie służyło twojemu życiu!

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2013

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Shetani | 2013-09-22
Przeczytana: 19 września 2013

Numerologia to dziedzina, która zawsze w jakiś sposób mnie do siebie przyciągała. Nawet mam już nawyk, że pierwszą rzeczą, którą robię, gdy usłyszę czyjąś datę urodzenia, jest liczenie jego liczby numerologicznej. Wielką znawczynią tematu nie jestem, bowiem ciągle się uczę i dokształcam, a tym razem pomogła mi w tym książka pani Heather Alicii Lagan, której tytuł brzmi „Numerologia Chaldejska”.

Rozdziały tej książki są ułożone w znakomitej kolejności. Na sam początek otrzymujemy lekkie wprowadzenie – skąd się wzięła numerologia chaldejska i jakie jest jej znaczenie. Następnie autorka przeprowadza nas przez szybki kurs, który ma nas nauczyć liczenia poszczególnych rzeczy. Tak oto przed nami całkowita liczba imienia, liczby pełnych imion, liczba drogi życia oraz wiele innych, które z pewnością okażą się przydatne. Niczym dziwnym jest to, że kolejny rozdział stanowi dokładna analiza liczb. Opisy są znakomite, ponieważ znaleźć w nich możemy odniesienie do kart Tarota, charakterystykę...

Juliab3 | 2014-01-19
Przeczytana: wrzesień 2013

Numerologia jest sztuką wyjątkową, ponieważ za sprawą odpowiednich liczb jest się w stanie określić charakter danej osoby, a nawet przewidzieć jej przyszłość. Numerologia chaldejska oferuje nam jednak trochę więcej. Stosując ją, nie wykorzystujemy jedynie daty urodzenia, a głównie nasze imię i nazwisko. Jesteśmy w stanie odpowiednio interpretować poszczególne litery, odnajdując w swoich inicjałach, a nawet pseudonimach większy sens z niemałą wartością duchową.

Według autorki, starożytni Chaldejczycy dostrzegali we wszystkim energię, dlatego zaczęli przypisywać liczbom litery. Zaprezentowany w tej książce system nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, że za jego sprawą mamy dotrzeć do energii danych liter, aby tego dokonać musimy wniknąć w ich głębię, chcąc poznać wibrację swojej Drogi Życia. Kiedy już odsłonimy sekrety swojego imienia, nazwiska czy daty urodzenia, będziemy mogli poznać więcej informacji na temat tego, jaką drogą mamy podążać i czego powinniśmy się w tym życiu...

grejfrutoowa | 2013-09-07
Przeczytana: 07 września 2013

Heather Alicia Lagan od zawsze zajmuje się duchowością. Jej konikiem jest numerologia chaldejska. W 2013 roku wyszła w Polsce jej książka „Numerologia Chaldejska”, którą wydało Illuminatio.
Numerologia jest zjawiskiem polegającym na odczytywaniu przyszłości, losu, przeznaczenia z liczb. Chaldejczycy okryli, że człowiek ma energię, którą przesyła za pomocą wibracji. Uznali jednak, że nie tylko data urodzenia, którą najczęściej stosuje się w numerologii jest ważna. Liczą się też litery i liczby. Najważniejsze jednak, że alfabet ma brzmieć, a nie być ułożony zgodnie z tym, co dziś znamy. W numerologii wszystko ma znaczenie – to, czy masz drugie imię, jak nazywają cię przyjaciele, jak zwracają się do ciebie bliscy, jak zdrabnia się twoje imię… to wszystko należy podliczyć zgodnie z tabelką, a wyjdzie nam liczba, która poinformuje nas o osobowości, marzeniach, wartościach, które są w nas. Liczby można łączyć z kartami Tarota, a litery pokażą nam energię, którą dysponujemy.
Książka...

Marcin Maj | 2016-10-08
Na półkach: Posiadam

W końcu system, który najlepiej opisuje moją "fizyczną" osobowość. Tradycyjny system numerologiczny był zbyt okrojony i opierał się tylko na czystej karmicznej zasadzie i sztywnych cyfrach. Ten chociaż wyjaśnia moje poczucie osamotnienia w tym świecie, błądzenia oraz wewnętrznego smutku. Według tradycyjnego systemu byłem 4, choć wewnątrz czuję się STARO... Według tego systemu mam więcej mistrzowskich liczb. Bardziej mnie one przerażają, niż czuję się z nich dumny i szczęśliwy.

Vivi | 2015-07-29
Morrigan | 2015-05-26