Manga - etap po etapie. Podstawy rysowania - Ben Krefta

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Ben Krefta Manga etap po etapie Podstawy rysowania Delta, Warszawa okładka miękka, lakierowana, 208 stron, format 21 x 29,5 cm Z okładki: Po przeglądzie najlepszych przyborów rysunkowych i krótkim omówieniu podstaw sztuki rysowania następuje przedstawienie całej bandy. Poznasz rockowego idola J.C., Kimi zapaloną miłośniczkę snowboardu, a także Heather, z którą lepiej nie zadzierać. Zawsze wyluzowana, ma ochroniarza-robota oraz ziejącego ogniem kota Kit-Kit Poczynając od pierwszego z tych bohaterów, asa koszykówki D-boya, nauczysz się rysować ich głowy i twarze, typowe sylwetki i ruchy. Poznasz najlepsze sposoby kreślenia linii i cieniowania, znajdzesz też różne wskazówki na temat stosowania kolorów i odcieni. Jeśli chcesz tworzyć rysunki w stylu mangi musisz mieć tę książkę.

Wirginia | 2017-01-22
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam