Diamentowy Lud

Wydawnictwo: Wena
The Diamond People
Sokaris

W swej książce Autori porusza chyba wszystkie co ważniejsze i co bardziej aktualne zagadnienia związane z szeroko rozumianym rozwojem duchowym (na poziomie indywidualnym, planetarnym i galaktycznym). Namawia do udziału w nieuchronnie zbliżających się, a właściwie już się zaczynających przemianach. Zapowiada nadchodzącą Nową Rewolucję Kosmiczną, rewolucję wolności, której fundamenty zostały już przygotowane.

Posługując się formą opowieści o wspaniałych i pełnych majestatu istotach zwanych Tytanami, tworzy wiele różnych historii, ale najważniejsza z nich to historia Twojego życia i Twojego związku ze światłem. Ta historia mówi ci, kim jesteś, kim byłeś i kim będziesz. To powieść o twojej przemianie, w cudowną świetlistą istotę, niosącą miłość i pokój. „Żyj w świetle”, ta idea odegra istotną rolę w nadchodzących przemianach. Żyjąc w świetle i oddając się jego boskiemu prowadzeniu codziennie doświadczysz w swoim życiu cudów, zaczniesz być bezpośrednio prowadzony przez twoją duchową istotę.

Poprzez lekturę uświadomisz sobie w jaki sposób dotychczasowe struktury myślowe funkcjonują, kradnąc twoją energię, ubezwłasnowolniając cię i pozbawiając twe życie większego znaczenia. Odkryjesz drogę do innych wymiarów i stanów istnienia, w których możliwe jest wyrażenie siebie jako istoty pełnej miłości, mocy i kreatywności. Twoim przewodnikiem po tych krainach ducha może stać się wizja Autoriego nazwana Złotym Świtem dotycząca Nowego Początku Nowej Ludzkości.
W celu dostrojenia się do potężnych fal energii światła, Autori proponuje pracę z symbolem diamentu (opis + kolorowa wkładka).

Autor omawia też kwestię ochrony przed tzw. "ciemnymi siłami", szczegółowo wyjaśniając, co przez nie rozumie i proponuje przykładowe techniki ochronne. Porusza też kwestie "obcych form życia", które mocno zaangażowały się w przemiany zachodzące na naszej planecie, a ich cywilizacje stoją na wysokim szczeblu rozwoju i zrozumienia światła.

Jeden rozdział poświęcony jest kobiecości, energii żeńskiej i roli kobiet w nadchodzących czasach.

źródło opisu: Wydawnictwo Wena, 2006

źródło okładki: http://wenastudio.nazwa.pl