Wiersze dla dzieci. Wycinanki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Poezji - Librone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Martel
Agnieszka

Wiersze Janiny Porazińskiej należą do kanonu literatury dla dzieci. Cieszą kolejne pokolenia małych czytelników. Poproście rodziców lub dziadków, aby opowiedzieli Wam do czego służył pogrzebacz i jak się robiło gałganowe laleczki. Spytajcie ich o wycinanki i zabawki kupowane na jarmarku. A może przypomną sobie melodię kołysanki? Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: - Chodź, chodź......

Wiersze Janiny Porazińskiej należą do kanonu literatury dla dzieci.
Cieszą kolejne pokolenia małych czytelników.
Poproście rodziców lub dziadków,
Spytajcie ich o wycinanki i zabawki kupowane na jarmarku.
A może przypomną sobie melodię kołysanki?

Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga:
- Chodź, chodź... bajkę ci opowiem.
Bajka będzie dłu...ga!

W tomik miedzy innymi wiersze:

Bajka iskierki
Malowane dzbanki