Forever Too Far

Okładka książki Forever Too Far Abbi Glines
Okładka książki Forever Too Far
Abbi Glines Wydawnictwo: Abbi Glines Cykl: Rosemary Beach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 3)
Abbi Glines
2013-06-09
2013-06-09

Szczęśliwe życie i miłość taka jak ta zdarza się się tylko raz spodziewałam się takiego końca była uzupełnieniem.drogiej części nie było już tej tajemnicy i ekscytacji

Ta seria jest po prostu świetna.
To jest kolejną książka w której wiele się dzieje. Wzrusza i denerwuje, a czasami nawet bawi (szczególnie myśli kobiety w czasie porodu).
Polecam, ja nie potrafię oderwać się od tej serii.

Ta seria jest po prostu świetna.
Polecam, ja nie potrafię oderwać się od tej serii.

Rush i jego obiecanki... Czy tym razem je spełni? Miłość tej dwójki jest naprawdę prawdziwa. To Blaire zmienia Rusha. Polecam z całego serca fanom tej dwójki! ;)

Moja ostatnia przygoda z serią. O ile dwie pierwsze, choć przesłodzone nadawały się do lekkiego czytania - ta część jest bardzo słaba. Sceny, które miały chyba zachęcić by czytać dalej, powodowały tylko znużenie.

Książka składa się praktycznie z samych dialogów, brakuje w niej jakichkolwiek opisów.
Relacje między bohaterami są na tyle zawiłe, że podczas czytania czułam się jakbym nie miała w rękach książki, tylko scenariusz "Mody na sukces". Sceny intymne są opisane prostacko i płytko, bardziej mnie zniesmaczały niż pobudzały moją wyobraźnię.
Jestem w szoku, że jest to pozycja z tak wysoką oceną.

Jestem w szoku, że jest to pozycja z...

Uwielbiam! :)

Uwielbiam! :)

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
To, co jest między nimi, to nie tylko namiętność, pasja i szaleństwo. To prawdziwe uczucie, które za każdym razem krzyżuje ich drogi.
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.
Jednak Rush nadal pozostaje rozdarty między przywiązaniem do rodziny a miłością do Blaire. Jak najszybciej musi znaleźć sposób, aby ocalić relacje z siostrą i nie stracić przy tym ukochanej.
Czy uda się im zacząć wszystko od nowa?
A może sprawy znowu zaszły o krok za daleko?

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.

Kolejna seria Abbi którą można pochłonąć jednym tchem...

Kolejna seria Abbi którą można pochłonąć jednym tchem...

„Cieszyłem się, że tak mocno chciała mnie zapewnić, że jestem dobrym człowiekiem.”
Przesłodzona telenowela „rodzinna” z elementami niepotrzebnego dramatu.
Zacznę od tego, że to moja pierwsza książka Abby Glines, którą wykopałam z pokoju siostry, a okazała się 3. tomem serii, jednak ta jedna książka mi zdecydowanie wystarczy.
Nie mogłam się w nią wdrążyć. Czytałam ją tez bardzo długi czas.
Fabuła była przewidywalna a bohaterowie momentami irytujący - w pewnym momencie było ich zbyt wielu, by można było ogarnąć co się dzieje i kto ma z kim jakie powiązanie (lecz to raczej moja wina, przez to, że czytam historie od środka🙃).
To jedyna lektura, którą wzięłam ze sobą na wakacje, a przeczytałam może z 30 stron, resztę w domu xd
Może sięgnę w przyszłości po jakiś inny utwór autorki. Dam jej jeszcze jedną szansę.

Przesłodzona telenowela „rodzinna” z elementami niepotrzebnego dramatu.
Nie mogłam się w nią wdrążyć. Czytałam ją tez...

Nawet nie wiem kiedy przeczytałam trzecią z kolei książkę autorstwa Abbi Glines pod tytułem „Zacznijmy od nowa”. Po raz kolejny głównymi bohaterami są: Blair oraz Rush. Pod koniec poprzedniej publikacji okazało się, że Blair jest w ciąży. Jednakże w momencie gdy Rush się dowiaduje o tym, że zostanie wkrótce ojcem okazuje się, że jego siostra Nan nie jest córką ojca Blair. W tym monecie dziewczyna wpada w jeszcze większy szał. Postanawia pozyskać zainteresowanie swojego biologicznego ojca. Czy jej się to uda? Czy Rush i Blair wrócą do siebie? Do czego będzie zdolna Nan by zwrócić uwagę barta? Czy ojciec Nan ma jeszcze więcej dzieci? Czy Blair ucieknie od Rusha gdy wybierze siostrę przed nią i dzieckiem? Kim jest Kapitan? Czy Rush i Blair wezmą ślub? Na te pytanie odpowiedzcie sobie sami czytając powieść.
Naprawdę nie spodziewałam się, że zapoznając się z treścią „Zacznijmy od nowa” Abbi Glines skończę ją tak szybko. Bo tak naprawdę przeczytałam książkę wciągu niecałych dwudziestu czterech godzin. Z publikacji na publikację coraz bardziej zakochuje się w sposobie pisania Abbi Glines. Z całego serca polecam Wam zapoznanie się z książką pod tytułem „Zacznijmy od nowa” bo naprawdę warto. A ja czym prędzej zabieram się za czytanie kolejnej powieści autorstwa Abbi Glines.

• New Adult
  • 2015