Miłosne kolizje

Wydawnictwo: Replika
romans, miłość, marzenia,
Bożena

Malwina, rodowita warszawianka, w wyniku drogowych zawirowań poznaje mężczyznę idealnego. Niestety, niezwykle przystojny książę z bajki nie trafia na dobry moment, bo jego nowa wybranka ma już narzeczonego. Co prawda Szymon nie jest może mężczyzną ze snów, ma na sumieniu znacznie cięższe grzeszki niż notoryczne zostawianie skarpetek na środku pokoju, ale przynajmniej ją kocha, prawda? Ona jego zresztą też… chyba. Tak przynajmniej myślała do tej pory.
Skoro jednak ma zostać szczęśliwą żoną Szymona, dlaczego wciąż wraca myślami do głębokiego, czekoladowego spojrzenia Roberta?

Pozorne zbiegi okoliczności i przypadkowe spotkania sprawiają, że w poukładane życie Malwiny wkrada się wieszczący zmiany chaos. A że wszelkich nowości Malwina boi się jak ognia, niełatwo będzie przekonać ją, by uwierzyła w spełnienie własnych marzeń.
Cóż – okazuje się, że los nie zawsze jest ślepy; zwłaszcza kiedy pomaga mu czuwająca nad nami sprytna ciotka Wiesia.

źródło opisu: http://www.replika.eu/index.php?k=ksi&s=zap&id=468

źródło okładki: http://www.replika.eu/index.php?k=ksi&s=zap&id=468

Malwina to rodowita Warszawianka mimo to bardzo kocha swojego narzeczonego Szymona, dlatego, że rozrzuca skarpetki po całym pokoju, ma na swym sumieniu jeszcze cięższe grzeszki, a uszczęśliwia ukochaną Malwinę. Rzecz w tym, ona też go kocha, na początku to tak przynajmniej myślała, aż do tej pory.
W wyniku drogowych zawirowań bohaterka poznaje tego jedynego, idealnego mężczyznę w swoim życiu.
Niestety ów ten przystojny,niesamowity książę z bajki okazuje się, że ta jego wybranka ma narzeczonego i jest zajęta. Malwina ma zostać żoną Szymona, lecz nie może oprzeć się czekoladowemu spojrzeniu Roberta, coś ciągnie ją do niego, że chce być z nim.
A te pozorne zbiegi całe okoliczności i przypadkowe ich spotkania to zaczynają sprawiać, że w życiu Malwiny wkrada się nieoczekiwanie duży chaos.I zmiany życiowe, które mogą nastąpić bardzo szybko w jej życiu.Malwina często spędza cudowne chwile z Robertem, on okazuje się tym wyjątkowym, wspaniałym mężczyzną jej życia.
Czego naprawdę się boi...

Ela | 2014-03-28
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 28 marca 2014

Gdybym nie przeczytała drugiej, dobrej książki Michaliny Kłosińskiej - Moedy z pewnością nie sięgnęłabym po jej debiutanckie „Miłosne kolizje”. Nie zachęciłaby mnie do niej ani przesłodzona okładka, jak z reklam firmy organizującej wesela, ani streszczenie na okładce. I – jak się okazało – niewiele bym straciła.

Książka okazała się przeciętnym, ale raczej sympatycznym czytadełkiem z gatunku harlequinowatych. Na początku on ją goni, a ona ucieka, a potem ona ucieka, a on ją goni. I tak do końca.

Czyta się szybko i właściwie z przyjemnością. Tyle że nie ma w niej nic świeżego, odkrywczego, emocjonującego… Ot, książka jakich tysiące.

wiolagg66 | 2014-12-13

Szczerze mówiąc,myślałam,że ta książka mnie czymś zaskoczy...
Jednak takich historii już wiele przeczytałam,wszystkie są takie podobne i przewidujące.
Chociaż szybko się czyta,to poczułam jakiś niedosyt.

Chyba nie przeczytałabym jej ponownie ;/

gosia123 | 2014-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2014

Kolejna polska książka,na której się nie zawiodłam.Ciepła i optymistyczna, dająca nadzieję na lepsze jutro i wywołująca uśmiech na twarzy

izabela81 | 2015-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok
Przeczytana: 20 sierpnia 2015

Autorka w sposób subtelny i zabawny przemyciła najważniejsze wartości i zasady, jakimi powinniśmy się kierować. Miłość została potraktowana w tej książce w sposób smaczny, bez zbędnego epatowania opisami łóżkowymi czy wulgarnymi wyrażeniami. Choć książka przewidywalna, to bardzo przyjemna i ciepła w odbiorze.

beataj | 2013-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Doskonale poprawi humor w szary, bury dzień, przywoła uśmiech na twarz i ogrzeje serce :)

aga | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Współczesna bajka o kopciuszku.
Kobieca lektura na poprawienie humoru, szybka, łatwa i przyjemna. Napisana fajnym lekkim językiem przez co czyta się ją szybko.
W książce jest też poruszony trudny temat wiosek rodzinnych, fajnie by było gdyby w rzeczywistości zjawił się taki Robert i dał wędkę takim rodziną.
Były momenty, gdzie w cioci Wiesi znalazłam Zosieńkę z "Milaczka " Magdaleny Witkiewicz.
Spędziłam jednak miłe popołudnie z książką, dobry relaks, idealna na lato. Zabieram się za następne dzieła P. Michaliny.

Dziękuję autorce za udostepnienie książkę w Obiegu Zamkniętym

Magda | 2015-09-14
Przeczytana: 14 września 2015

Niedzielny wieczór spędziłam czytając " Miłosne kolizje ". To lekka i przyjemna książka, która ukazuje nam ludzkie losy. Poznajemy Malwinę, rodowitą warszawiankę, narzeczoną Szymona. Malwina ma pracę, dom, wspaniałą ciocię Wiesię, jednym słowem poukładane życie. Tylko czy to jej wystarczy? Czy, aby na pewno kochają się z narzeczonym? Przypadek sprawia, że pewnego dnia w życie Malwiny wkracza przystojny Roberto. Z pomocą cioci Wiesi, okazuje się, że los nie zawsze jest ślepy. Jeśli ktoś chce przekonać się co się wydarzyło w życiu Malwiny, z kim odnalazła szczęście, proszę samemu doczytać...

asia_33 | 2014-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2014

Zabawna,pełna optymizmu opowieść o miłości,która przychodzi całkiem niespodziewanie,w przypadku tej książki wszystko zaczęło się od samochodowej stłuczki.Fajna opowieść na zimowy wieczór!Polecam!

Magdalena Paź | 2014-07-23
Przeczytana: 26 lutego 2014

Przeczytałam trzy książki Michaliny Kosińskiej - Moedy i to będzie chyba koniec. Po następne chyba się nie skuszę. Wszystkie napisane w tym samym tonie.

I w "Miłosnych kolizjach" jest wielka miłość która rodzi się powoli. Ale dla mnie jest to historia banalna, niezwykle przewidująca. Jak dla mnie za bardzo rzewna i cukierkowa. Ja nie znalazłam tu poczucia humoru niestety. Zmęczyła mnie ta książka. Mimo to czyta się ją bardzo szybko.