Podstawy infrastruktury transportu

Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
technika
Bykovsky

Książka zawiera podstawowe wiadomości z przedmiotu infrastruktura transportu dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunku Transport. W przedstawionym zbiorze wiadomości szczególnie podkreślono funkcjonalność oraz kolizyjność i bezpieczeństwo infrastruktury transportu w tym także tematykę metra. Skrypt może być również przydatny dla studentów specjalności, w których infrastruktura transportu spełnia istotną rolę.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/