Odrzuć szablon. Napisz sam

Wydawnictwo: CeDeWu
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Odrzuć szablon. Napisz sam
poradniki

Dlaczego warto ćwiczyć kreatywne myślenie? Jak pisać o sobie, swoich potrzebach oraz zainteresowaniach? Dlaczego należy zwrócić uwagę na dostosowanie informacji pod odbiorcę? Czy można nauczyć się oddziaływać na czytelnika za pomocą nawet najprostszych tekstów? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tej książce. Odrzuć szablon - napisz sam to poradnik skierowany do osób zainteresowanych...

Odrzuć szablon - napisz sam to poradnik skierowany do osób zainteresowanych tworzeniem skutecznych tekstów. Sięgający po tę pozycję znajdą w niej porady dotyczące sztuki przekonywania za pomocą słowa pisanego, ćwiczenia pomagające w tworzeniu i rozbudzające wyobraźnię, a także szczegółowe omówienie budowy najpopularniejszych rodzajów tekstów, które piszemy każdego dnia.

źródło opisu: http://www.cedewu.pl/produkty/profilProduktu/id/9038/

źródło okładki: http://2211.pl//public/images/produkty/9147_large.jpg

książek: 2039
Kamila | 2019-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 19 lutego 2019

Niech Was ( jak mnie) nie zmyli tytuł - myślałam, że będzie coś o pisaniu twórczym książek, postów, a tu są informacje krótkie o pisaniu podania, notatki, listów, ogłoszeń itp.
Książka do przejrzenia na szybko (113 stron).