Aktywna gimnastyka przeciwko osteoporozie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Jak wzmocnić kości dzięki specjalistycznym ćwiczeniomPoważne konsekwencje, których można uniknąćOsteoporoza jest chorobą powszechną. Wraz z wiekiem nasze kości tracą stabilność. Jesteśmy wówczas nie tylko narażeni na niebezpieczne upadki, lecz stan ten rzutuje również na naszą sylwetkę. Stąd tak istotna rola profilaktyki wdrożonej we właściwym czasie.Jak skutecznie zapobiegać osteoporozieNajwiększym sprzymierzeńcem jest odpowiednia gimnastyka. Jak łatwo się o tym przekonać, dowiecie się z naszej książki. Doświadczona instruktorka gimnastyki oraz wybitny specjalista od osteoporozy proponują Czytelnikom 8 programów ćwiczeń. Są dokładnie i szczegółowo objaśnione, krok po kroku. Prawie sto fotografii pokazuje, jak należy wykonać każde ćwiczenie. Nie ociągajcie się i ćwiczcie razem z nami!

Kasia | 2011-02-14