Nasze dziecko. Od narodzin do sześciu lat.

Wydawnictwo: Debit
Childcare and Development
837167158X
dziecko, noworodek, rozwój, opieka
Iza

Książka Dorothy Einon nie narzuca się z poradami, lecz uspokaja obawy i dostarcza wszelkich informacji o dziecku. Omawia jego rozwój i zachowanie oraz miejsce w rodzinie. Przedstawia typowe problemy, przed jakimi często stają rodzice i dzieci, oraz podaje sprawdzone sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. To poradnik, do którego zaglądać powinna każda mama i każdy tato, nie tylko tuż po...

To poradnik, do którego zaglądać powinna każda mama i każdy tato, nie tylko tuż po przyjściu na świat maleństwa, ale przez cały czas, w miarę jak bezbronny, uzależniony od nich noworodek rozwija się w żyjącą własnym życiem indywidualność.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie