Close My Eyes

Sophie McKenzie Wydawnictwo: Simon & Schuster kryminał, sensacja, thriller
Simon & Schuster
2013-05-09
2013-05-09

Rewelacja! Zakończenie bardzo zaskakujace! Polecam, bardzo.

Rewelacja! Zakończenie bardzo zaskakujace! Polecam, bardzo.

Jak widać -pisać każdy może. :)

Jak widać -pisać każdy może. :)

8/10
Odejmuję 2* za zakończenie, które mi się wybitnie nie spodobało. Ostatnie 3 rozdziały skutecznie obniżyły mi nastrój.
Poza tym wszystko w tym thrillerze było rewelacyjne. Tym bardziej jestem rozczarowana finałem.

8/10

Początkowe rozdziały zapowiadają całkiem przyzwoity thriller psychologiczny, a potem... zaczyna się galopada absurdów. Równie dobrze mogło się okazać, że bohaterka została zapłodniona przez kosmitów i urodziła małe zielone E.T.

To jedna z tych książek, która trzyma Cię w napięciu od początku do końca

To jedna z tych książek, która trzyma Cię w napięciu od początku do końca

Trzyma w napięciu, chwilami podnosi ciśnienie a zakończenie jest fenomenalne. Polecam!

Nie wiem skąd wziął się tytuł „Zamknij oczy” Sophie McKenzie, ale okazało się że to świetna książka. Nie do końca zgodzę się z jej klasyfikacją jako kryminał... Owszem, były tam ofiary, ale całość zdecydowanie bardziej podpada pod kategorię sensacja, thriller, niż pod kryminał jako taki.
Książka jest bardzo wciągająca i ciężko się od niej oderwać. Kilka razy podczas czytania miałam palpitacje serca.. Akcja toczy się bardzo szybko i stawia przed nami mnóstwo znaków zapytania. Świetne kreacje bohaterów. Choć rozwiązanie podejrzewałam, ( no ale podejrzewałam wszystkich ) , to samiutka końcówka i tak szalenie mnie zaskoczyła.
Moim skromnym zdaniem, to kawał doskonałej lektury i rewelacyjna odskocznia od świata romansów.

Bardzo dobra książka! Cały czas trzyma w napięciu. Zakończenia domyśliłam się dużo wcześniej, ale to był miło spędzony czas. Polecam.

Uwielbiam i naprawdę polecam. Jedna z niewielu książek gdzie od początku (albo prawie początku) nie wiesz kto jest tym złym charakterem.

Ciekawa, trzymająca w napięciu historia. Zaskoczyła, choć już samego zakończenia się domyśliłam. To jednak nie odbiera przyjemności z lektury. Naprawdę przyjemny dreszczowiec.

• Audiobooki
  • 2017