Bocianowi już dziękujemy Jak rozmawiać z dorastającymi dziećmi o seksualności i miłości?

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki
Monika

Bocianowi już dziękujemy… Może udać się na emeryturę. Od dzisiaj my, rodzice, będziemy szczerze rozmawiać z naszymi dziećmi o miłości i seksualności po to, by wspomóc je w drodze do udanego małżeństwa i szczęśliwego życia rodzinnego. A jak to zrobić i o czym mają być te rozmowy, podpowie nam sama autorka, doświadczony psycholog i pedagog, która od kilkudziesięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, pomagając im mądrze dorastać. Naprawdę warto sięgnąć po ten poradnik! To bardzo praktyczna pomoc dla każdego rodzica!

źródło opisu: Strona www wydawnictwa

źródło okładki: Strona www wydawnictwa