Astrologia klasyczna T. 1

Wydawnictwo: Ars Scripti
9788392049876

Hrabia Sergiusz Aleksiejewicz Wroński już za życia stał się legendą, największym geniuszem astrologii XX (a może i nie tylko) wieku. Udzielał porad zwykłym ludziom, ale był przede wszystkim doradcą dziesiątków znanych postaci życia politycznego i artystycznego Hitlera, Stalina, Nixona, M. Monroe, G. Busha-ojca i wielu, wielu innych. Swoje prace zostawił w rękopisach. Ich opracowanie zajęło 5 lat i dało 11-tomową monografię.

ruda | 2016-07-09
Tomek Jasinski | 2014-07-24