Kurs fryzjerstwa. Oficjalny poradnik. Poziom 1

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Książkę naszą idealną dla osób rozpoczynających przygodę z fryzjerstwem nasyciliśmy doskonale zrozumiałymi i przejrzyście wyodrębnionymi informacjami. Dzięki tej książce:poznasz codzienne obowiązki fryzjerki i bardziej skomplikowane technikiodkryjesz sekrety obecnych i przyszłych tendencji w sztuce fryzjerskiejskompletujesz pytania, projekty i opisy czynności, których znajomość prowadzi do sukcesu zawodowegozapewnisz sobie odpowiednią pozycję w świecie fryzjerskim.Zacznij już dziś kurs fryzjerstwa, podnoś swoje kwalifikacje i ciesz się owocną karierą oraz dającym satysfakcję zawodem.

GodTuitam | 2015-07-06