Domowy wyrób nabiału

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Domowy wyrób". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
nabiał
joly_fh

Domowe miękkie, niedojrzewające sery, np. mozzarella, kozi, śmietankowy, świeża maślanka, kefir, jogurt, creme fraîche, masło mają niepowtarzalny smak, któremu nie dorównują gotowe produkty. Ich samodzielne robienie może być niezwykłym hobby, ale przede wszystkim daje pewność, że odżywiamy się zdrowo. Do wytwarzania wybornego domowego nabiału nie potrzeba profesjonalnie wyposażonej kuchni. Co...

Do wytwarzania wybornego domowego nabiału nie potrzeba profesjonalnie wyposażonej kuchni. Co więcej, większość miękkich serów i innych wyrobów mleczarskich powstaje w ciągu kilku godzin, z produktów, które zazwyczaj mamy pod ręką. Dzięki przejrzystym, prostym instrukcjom zawartym w książce sami przetworzymy świeże mleko i śmietanę w produkty zawierające żywe kultury bakterii.

W książce podano także przepisy na potrawy z nabiałem w roli głównej - przekąski, dania główne, przystawki i desery. Krokietami z serem lub ciastem czekoladowym z kwaśną śmietaną mile zaskoczysz niejednego łasucha.

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2013

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/product-pol-574-Domowy-wyrob-nabialu-Wyd-2.html

kebby | 2016-03-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kuchnia