Domowe wędzenie żywności

Seria: Domowy wyrób
Wydawnictwo: RM
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
joly_fh

Oto niezwykły wyczerpujący poradnik, z którego dowiesz się wszystkiego o wędzeniu żywności w warunkach domowych. Poznasz sekrety przygotowywania boczku, szynki, wieprzowiny, pastrami, kiełbas, drobiu, dziczyzny, wędzonych serów, orzechów, krewetek i wielu innych pyszności. Wszystkie da się uwędzić w domu dzięki prostemu wyposażeniu, które można kupić lub zbudować samodzielnie. Z książki...

Z książki dowiesz się, jak budować przydomową wędzarnię. Poznasz tajniki wędzenia na zimno i gorąco. Autor poradnika doradza, jak przygotowywać marynaty i peklować. Dzięki szczegółowym instrukcjom zawartym w książce możesz przygotowywać wspaniałe przysmaki, za każdym razem osiągając wyśmienite rezultaty kulinarne.

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2013

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/product-pol-516-Domowe-wedzenie-zywnosci.html

Grzegorz Utnik | 2016-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Książka bardzo fajna dla kogoś kto chce się zająć wędzeniem na własną rękę.
Jest wszystko pięknie opisane czyli są rzeczowe przepisy na wędzenie, na przygotowanie do wędzenia oraz wiele stron jest także poświęconych samej budowie domowej wędzarni. Jeśli was interesuje takie coś to szczerze polecam.
Na minus (jak dla mnie) - brak zdjęć, obrazków. Książka jest po prostu wypchana rzeczową treścią