Domowe wypieki. Ciasta i ciasteczka

Wydawnictwo: Publicat

PONAD 200 PRZEPISóW ciasta i ciasteczka na każdą okazję, na co dzień i od święta

Paula | 2014-02-15

fajne praktyczne i niedrogie przepisy na pyszne ciasta

Agniecha | 2012-09-26
Przeczytana: 25 września 2012

Siedzisz sobie spokojnie w swoim własnym mieszkaniu i nagle przychodzi to uczucie. Nachodzi Cię przeogromna ochota na zjedzenie czegoś słodkiego, czegoś pysznego. Oczywiście, w dobie Internetu zawsze możesz zapytać wujka Google o najrozmaitsze przepisy, ale czy znajdziesz w tym frajdę? Odpowiedzią na potrzeby smakowe każdej kobiety staje się genialna książka kucharska stworzona przez rewelacyjną kucharkę- Ewę Aszkiewicz, która specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Po najróżniejszych przepisach na dania obiadowe przyszedł czas na „Domowe wypieki. Ciasta i ciasteczka”, które zaspokoją podniebienia wszystkich kobiet, ale również mężczyzn.

Książka Ewy Aszkiewicz to zbiór dwustu najwspanialszych przepisów na różnorodne ciasta i ciasteczka. Jeżeli masz ochotę na babki, bez przeszkód odnajdziesz tutaj sposób na zaspokojenie głodu. Jeżeli chcesz wyprodukować ciasto kruche ze śliwkami, również tutaj uda Ci się znaleźć inspirację dla stworzenia czegoś wspaniałego. Cała masa...

Paulina Kwiatkowska | 2013-02-06

Jestem strasznym łasuchem, jednak staram się nad tym panować. Ze wszystkich dań najlepiej zawsze wychodziły mi ciasta i różne babeczki. Czy mogłam więc przejść obojętnie wobec tej pozycji? Oczywiście, że nie !

Już przedstawione ciasto na okładce jest bardzo apetyczne, więc co się dziwić, że w środku robi się jeszcze bardziej smakowicie. Znajdziemy spis treści, gdzie wszystkie przepisy zawarte zostały podzielone na kilka kategorii.

Ciasta drożdżowe, mmm, któż ich nie zjadł kiedykolwiek? Są bardzo szybkie w wykonaniu i zawsze przepyszne. Oprócz przepisów na tradycyjne drożdżowe wypieki z owocami znajdziemy także informację, jak wykonać bułeczki mleczne, czy placek przekładaniec. Ale to jeszcze nic. To, co będzie później, przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia.

Torty, torciki, doskonałe na każdą okazję . Przyznaję się z ręką na sercu, że dotąd zrobiłam jedynie torcik galaretowy, ale po zapoznaniu się z ofertą tej książki z pewnością się to zmieni. Bo czyż nie brzmią kusząco...

| 2011-02-14

Ciasteczka prababci z tej książki rządzą!:)

Tanya | 2014-12-17
Przeczytana: 25 grudnia 2014