Zgłosuj na książki roku 2017

Swetry i wdzianka na drutach

Wydawnictwo: RM
hobby
joly_fh

Chcesz wyglądać modnie, elegancko i niepowtarzalnie? Przekonasz się, że nie musisz wydawać majątku na markowe urania. Niezależnie od tego, jaką masz sylwetkę, dzięki tej książce zrobisz doskonale dopasowane ubrania, podkreślające wszystkie twoje atuty. Wśród zaproponowanych projektów - od lekkich bluzeczek, bezrękawników na lato, przez bolerka, kardigany i swetry z wiązaniem szalowym, które...

Wśród zaproponowanych projektów - od lekkich bluzeczek, bezrękawników na lato, przez bolerka, kardigany i swetry z wiązaniem szalowym, które są doskonałe na okresy przejściowe, po ciepłe i wygodne swetry, kamizelki, a nawet płaszcze, znakomite na chłodne miesiące - każda początkująca i zaawansowana miłośniczka robótek na drutach znajdzie coś dla siebie. Stosując się do prostych i klarownych instrukcji, dostosujesz wzory do swojego rozmiaru. Zdziwisz się, jak łatwo dodać kilka elementów, które zapewnią to doskonałe dopasowanie.

W książce znajdziesz: szczegółowe instrukcje i szablony pozwalające bez trudu wykonać każdy wzór, projekty wygodnych i modnych dzianin na każdą porę roku, jasny system poziomów zaawansowania, informujący, co trzeba umieć, by wykonać daną dzianinę oraz najważniejsze informacje: wykaz skrótów użytych w opisach wykonania robótek, przelicznik rozmiarów drutów, przewodnik po rozmiarach włóczek oraz instrukcje, jak poprawnie wykończyć swoje rękodzieło i w jaki sposób o nie dbać.

Nigdy więcej bezkształtnych, brzydkich swetrów! Weź druty w ręce i już dziś i wydziergaj coś dopasowanego!

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2011

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/product-pol-148-Swetry-i-wdzianka-na-drutach.html