Miłość czeka na prawdę.

Cykl: Doktor Norden (tom 45)
Wydawnictwo: Edipresse
Es ist noch nicht zu spat
ANIA

W Wypadku na drodze ginie małżeństwo Hornów, a para narzeczonych, jadących drugim samochodem, doznaje ciężkich urazów. Z kolizji wychodzi cało tylko sześcioletnia Karolinka. Fee i Daniel Nordenowie, którzy znali jej rodziców, opiekują się nią kilka dni. Niespodziewanie odnajduje się siostra mamy Karolinki, Helga, która chciałaby zabrać dziewczynkę do siebie. Wtedy wychodzi na jaw, że w relacji łączącej Helgę z Karolinką tkwi jakaś tajemnica.

źródło opisu: Edipresse Polska, 2013 (z okładki)

źródło okładki: zdjęcie autorskie

elninka | 2017-06-08