G.I. Joe 1/1996

Wydawnictwo: TM-Semic
G.I. Joe #93-94
komiksy
Wkp

"Nieodwołalna decyzja" Scenariusz: Larry Hama Rysunki: M.D.Bright Pomiędzy Baronową i Zaraną trwają ciągłe sprzeczki i małe wojny, co jednak nie przeszkadza im w realizacji ich planu. Wspólnymi siłami wymazują pamięć schwytanych żołnierzy G.I.Joe, zastępując ją wspomnieniami mającymi uczynić z tych ludzi sprzymierzeńców Cobry. Po zakończeniu tego dzieła wystarczy jeszcze tylko podrzucić...

"Nieodwołalna decyzja"

Scenariusz:
Larry Hama
Rysunki:
M.D.Bright

Pomiędzy Baronową i Zaraną trwają ciągłe sprzeczki i małe wojny, co jednak nie przeszkadza im w realizacji ich planu. Wspólnymi siłami wymazują pamięć schwytanych żołnierzy G.I.Joe, zastępując ją wspomnieniami mającymi uczynić z tych ludzi sprzymierzeńców Cobry. Po zakończeniu tego dzieła wystarczy jeszcze tylko podrzucić żołnierzy w ręce G.I.Joe tak, żeby tamci nie nabrali podejrzeń. Baronowa wymyśla więc, że G.I.Joe muszą odbić swoich przyjaciół podczas przewożenia ich. Zaraz rusza wraz z więźniami zamaskowaną furgonetką i rzeczywiście atak następuje. Tymczasem Snake-eyes udaje się wraz z Scarlett do Szwajcarii, gdzie ma być poddany serii operacji plastycznych, które usuną blizny z jego twarzy. Gdy Baronowa się o tym dowiaduje postanawia przerwać akcję i wysadza samochód Zarany w powietrze. Sama zaś wyrusza do Szwajcarii, żeby zemścić się na Snake-eyesie, którego obwinia o zabicie jej brata.

"Okoliczności likwidacji"

Scenariusz:
Larry Hama
Rysunki:
M.D.Bright

Baronowa i jej ludzie napadają na klinikę, podczas operacji Snake-Eyesa. Ich celem jest porwanie wojownika ninja. Na ich drodze staje tylko przyjaciółka Snake-eyesa - Scarlett, która jednak nie ma szans w walce przeciw przeważającym siłom świetnie wyszkoloniego wroga. Szybko więc zostaje pokonana i Baronowa... zabija ją strzałem w głowę!! Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mogła zabrać nieprzytomnego Snake-Eyesa do konsulatu Cobry. Tymczasem Raptor odnajduje Billy'ego, żeby poinformować go, że jego ojciec został zamordowany przez Freda VII, który zajął jego miejsce

źródło opisu: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_gijoe_1996&kat=str

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_gijoe_1996&kat=str