Gdy zakwitnie róża

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Inheritance
lumbarda

Rosalyn nie wierzy własnym uszom: cioteczna babka, o której istnieniu nie miała dotąd pojęcia, pozostawiła jej olbrzymi majątek - pod warunkiem, że zrezygnuje z kariery w Chicago i zamieszka w wiejskiej rezydencji w Plainsville. W innym wypadku dom odziedziczy tajemniczy Jack. Początkowo Rosalyn uznała to za dobry pomysł. Jack zajmował się starszą panią przez wiele lat, podczas gdy Rosalyn...

Początkowo Rosalyn uznała to za dobry pomysł. Jack zajmował się starszą panią przez wiele lat, podczas gdy Rosalyn nawet nie wiedziała o jej istnieniu. Matka ani babka nigdy nie opowiadały jej o żadnych krewnych.
W końcu jednak ciekawość przywiodła ją do Plainsville i... o dziwo, Rosalyn poczuła się w domu przodków wspaniale. Wiedziała jednak, że gdy tu pozostanie, Jack straci swój spadek...

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie