Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
Hired by her husband
romans
Maleństwo

Przed czterema laty George i Sophy przez krótki czas byli małżeństwem. George ożenił się z nią, ponieważ zaszła w ciążę z jego kuzynem. Sophy źle czuła się w małżeństwie bez miłości i opuściła męża. Samotnie wychowywała córkę, starając się zapomnieć o George’u. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, że miał wypadek. Jedzie do niego do szpitala w Nowym Jorku...

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/wieczory-w-nowym-jorku

wiola | 2015-03-07

Jak na podróż, gdzie nie trzeba skupiać uwagi, jak na chroniczny brak czasu gdzie nie można zbyt wiele poświęcić czasu książka wydaje się być idealna. Szybkie zawiązanie akcji i podsuwanie pod nos rozwiązań wątkowych przemawia za książką o kuzynie który bierze na siebie odpowiedzialność za dziecko nieżyjącego członka rodziny, który tuż przed śmiercią wyrzeka się kobiety w ciąży.

-MarynaLinchuk- | 2016-10-13
Na półkach: Harlequin, Przeczytane