Bawię się i tworzę papierowe zoo z materiałów, które mam pod ręką Bawię się i tworzę papierowe zoo z materiałów, które mam pod ręką

Wydawnictwo: Jedność
papier, zoo, makulatura
Ophelia

Uwaga! Uwaga! Wspaniała wiadomość! Mamy przyjemność zakomunikować, że oto każde dziecko może stworzyć własne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju – papierowe zoo!!! Już przygotowanych jest kilka zagród, w których mieszkają – zwierzątka z łąki; zwierzątka z lasu, puszczy i sawanny; zwierzątka domowe i hodowlane oraz zwierzątka morskie. Co trzeba zrobić, aby zostać posiadaczem papierowego...

Już przygotowanych jest kilka zagród, w których mieszkają – zwierzątka z łąki; zwierzątka z lasu, puszczy i sawanny; zwierzątka domowe i hodowlane oraz zwierzątka morskie. Co trzeba zrobić, aby zostać posiadaczem papierowego zoo? Wystarczy tylko zaopatrzyć się w makulaturę (gazety, papierowe talerze) i wszelkie produkty pochodzące z recyklingu (plastikowe butelki i nakrętki, pojemniki po jogurtach, zużyte płyty CD), no i oczywiście sięgnąć po naszą książkę, w której znaleźć można mnóstwo fantastycznych i arcyprostych pomysłów na wykonanie papierowych zwierzątek.
Recyklingowa zabawa czeka!!!

źródło opisu: http://jednosc.com.pl

źródło okładki: http://jednosc.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!