Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai

Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Wydawnictwo: Zakamarki
Silverboken. LasseMajas kluriga uppdrag
Bożena

Chcesz tropić przestępców razem z Lassem i Mają? Srebrna księga, podobnie jak Brązowa księga, pełna jest detektywistycznych zagadek, szyfrów, rebusów, labiryntów i innych łamigłówek! A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis – w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców. Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony srebrny medal ze środka książki....

Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony srebrny medal ze środka książki. Znajdziesz tam również naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

źródło opisu: http://www.zakamarki.pl

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl