Zgłosuj na książki roku 2017

Małe księżniczki. Turniej Królestwa Złotej Lilii

Wydawnictwo: Jedność
turniej, zamek, przygody
Ophelia

Spotkanie z duchem, pogawędki z rycerzem i smokiem, tajemne przejścia, niezwykły turniej - to tylko niektóre z licznych przygód trzech małych księżniczek, mieszkanek królewskiego zamku. Lucelka, Druzelka i Amarelka to urocze dziewczynki, pełne energii, ciekawości i zaskakujących pomysłów. We wszystkich przygodach towarzyszy im wierny kot Tymoteusz, łakomczuch i spryciarz. Ozdobione pięknymi ilustracjami opowieści zachwycą nie tylko dzieci. Małe księżniczki biorą udział w wielkim Turnieju Królestwa Złotej Lilii. Będą musiały wykonać cztery trudne zadania. Każda z przybyłych dziewcząt pragnie zdobyć główną nagrodę - Złoty Klucz. Kto zostanie zwycięzcą?

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2008

źródło okładki: http://jednosc.com.pl