Małe księżniczki. Wielki letni bal

Wydawnictwo: Jedność
Il gran ballo d'estate
bal, księżniczki, taniec
Ophelia

Trzy sympatyczne, urocze i odrobinę zwariowane księżniczki zapraszają wszystkie dziewczynki na wielki letni bal... oczywiście także chłopców, bo ktoś przecież musi poprosić księżniczki do tańca.. Przeczytajcie o tym, co się przytrafiło Druzelce, Lucelce i Amarelce. A musicie wiedzieć, że one mają wyjątkowy talent do przygód. Śmiechu jest przy tym co niemiara! A ponadto wiadomo, jak to na...

A ponadto wiadomo, jak to na balu... Mnóstwo koronek, falbanek, sukieneczek... Przecież księżniczki uwielbiają się stroić i paradować w zgrabnych pantofelkach!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2010

źródło okładki: http://jednosc.com.pl