Paleta Leonarda

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice słynnych ludzi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Leonardo's palette
Ophelia

Żył dawno temu pewien człowiek... Leonardo da Vinci. Czym się zajmował? Właściwie wszystkim - miał bowiem wiele talentów i chyba jeszcze więcej zainteresowań! Był architektem, filozofem i poetą. Jednak przede wszystkim kojarzymy jego osobę z malarstwem, któż bowiem nie słyszał o uśmiechu Mona Lizy albo o tajemniczej Damie z gronostajem... Ale to wcale nie znaczy, że o życiu mistrza wiemy już wszystko! Nam udało się znaleźć pewną paletę - paletę Leonarda! Sami się przekonacie, ileż nam ona powiedziała i do jakich fantastycznych odkryć nas doprowadziła! A czy wy wiecie, że wy także możecie być specjalistami w wielu dziedzinach i że warto mieć swoje zainteresowania i pasje! I to już nie jest żadna tajemnica!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2009

źródło okładki: http://jednosc.com.pl