Sandały Juliusza Cezara

Wydawnictwo: Jedność
sandały, Juliusz Cezar
Ophelia

Żył dawno temu pewien człowiek, Juliusz Cezar, genialny wódz, polityk, ale też pisarz. Dużo o nim wiemy – był wielkim strategiem i władcą Rzymu, ubierał się w specjalnie drapowaną togę, a na głowie nosił wieniec laurowy. Kiedyś powiedział, że „kości zostały rzucone”, a śmiertelny cios zadał mu jego najlepszy przyjaciel... To fascynująca postać, której życie wciąż kryje wiele tajemnic! Nam...

Nam udało się znaleźć sandały, sandały samego Juliusza Cezara! Sami się przekonacie, ileż nam one powiedziały i do jakich fantastycznych odkryć nas doprowadziły!A czy wy wiecie, że wy także możecie stać się wielkimi politykami, naukowcami albo pisarzami! Nikt was przed tym nie może powstrzymać! I to już nie jest żadna tajemnica.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2009

źródło okładki: http://jednosc.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!