Jak zostać akwarystą

Wydawnictwo: Hoża
akwarystyka
flora i fauna

Rodzaje akwarium i jego odmiany, Budowa i wyposażenie akwarium witrynowego, Usytuowanie i warianty urządzania akwarium, Przegląd urządzeń technicznych stosowanych w akwarytyce, Materiały dekoracyjne do akwarium, Wybrane zagadnienia dotyczące przygotowania wody, Równowaga biologiczna Kształtowanie podłoża, Dobór roślin do akwarium i ich uprawa, Przegląd wybranych gatunków roślin wodnych, Wybrane gatunki ryb hodowlanych w akwarium, Wprowadzanie ryb do akwarium, Inne zwierzęta w akwarium, Glony z akwarium, Żywienie ryb, Choroby ryb, Profilaktyka w warunkach hodowli akwariowej.

davinczi | 2010-02-05
Na półkach: Akwarystyka, Przeczytane