Jak ocalić małżeństwo. Rozwiązania, które przynosi miłość

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Niezależnie od tego, jak było przed ślubem, mężczyzna i kobieta oczekiwali, że ich związek będzie przypominał autostradę wiodącą wzwyż i że po jego zawarciu będą szczęśliwsi niż przedtem. Okazało się jednak, że po osiągnięciu punktu kulminacyjnego, jakim było wesele, ich droga nieustannie wiodła w dół.

BiG_m | 2017-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2017

Polecam, naprawdę godna uwagi pozycja, dążąca do rozwiązania problemów małżeństw, opierając się na.. zrozumieniu uczuć/przeżyć i niezaspokojonych potrzeb współmałżonków i dążąca do ich wzajemnego zaspokojenia.
Tak jakby pogłębiała wątki Porozumienia bez przemocy ( i je upraszczała!!), choć wcale do nich nie nawiązuje.
Wniosek dla małżeństw z przejściami - jest nadzieja!

yarek0504 | 2017-02-16
Na półkach: Teraz czytam